https://www.traditionrolex.com/11 Plastová okna a dveře Ostrava | PVC OKNA s.r.o.

ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Plastová okna a dveře Ostrava

Plastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře Ostrava

Toužíme být ti nejlepší v oboru a věříme, že se nám to dobře daří. PVC OKNA fungují od roku 1995, a to už je úctyhodná doba, která dokazuje, že naše výrobky jsou na trhu právem. Dodáváme plastová okna do všech koutů republiky, na Severní Moravě patříme k největším výrobcům a specialistům na plastová okna. Rádi vám poradíme a vše ohledně plastových oken probereme také na naší pobočce v Ostravě. Naše plastová okna a všechny služby by nebyly tam, kde jsou, díky celému týmu a díky kvalitě, na níž si zakládáme. Ne náhodou proto společnost PVC OKNA přistoupila  k implementaci systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 (později 9001:2009), kterou jsme na počátku roku 2008 zdárně ukončili získaným certifikátem.

Zpočátku jsme se věnovali především nákupu, prodeji a montáži plastových oken. Za devět let intenzivního působení na trhu jsme zjistili, že je ten nejlepší čas začít s vlastní výrobou. Tu jsme zahájili v roce 2004. Ve stejném roce jsme veškeré aktivity fyzických osob transformovali na právnickou osobu PVC OKNA s.r.o., specialista na plastová okna Ostrava (a další česká města), která zahájila svou činnost na počátku roku 2005.

Plastová okna a dveře Ostrava

Vydejte se na malou exkurzi do procesu výroby plasových oken a dveří - klikněte zde pro krátké video. Dále si můžete prohlédnout video z průběhu výměny oken - klikněte zde pro zobrazení videa.

Široká nabídka plastových oken a dveří

Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka standardně zahrnuje

  • možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken
  • řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K
  • řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K

Testování plastových oken a dveří

Za výslednou kvalitou našich výrobků, ať už plastových oken či dveří, stojí nejen naše úsilí, zkušenosti a použité technologie, ale také samotná zkouška vlastnostní výrobků v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně. Bližší informace Vám rádi poskytneme na pobočce v Ostravě.

Vysoká kvalita a dlouhodobé záruky na plastová okna a dveře

Naše strategie je nabízet zákazníkům výrobky, které vynikají vysokou kvalitou. To podtrhuje také skutečnost, že vám nabízíme 10letou záruku na stálost vlastností okenního profilu, na izolační skla a také 5 let na bezporuchovou funkčnost kování.

Plastová okna a dveře vyrobeny špičkovými technologiemi

Pro výrobu plastových oken používáme špičkový německý profilový systém KÖMMERLING a kování SIEGENIA-AUBI, které rovněž přestavuje špičku mezi výrobci okenního kování. Plastová kna jsou zasklívána izolačními skly celosvětového producenta AGC Flat Glass. Jsme si vědomi, že pouze výběrem dílčích špičkových technologií můžeme dosáhnout nejvyšší kvality finálního produktu.

Nová zelená úsporám

Již 25. dubna 2009, tedy pouhé 3 dny po zahájení možnosti žádat o dotace z dotačního programu „Zelená úsporám“, byla naše společnost, stejně jako veškeré její výrobky, registrována v tomto programu. Jako první společnost v České republice jsme zahájili výrobu plastových vchodových dveří s prostupem tepla až Ud=0,82 W/m2K.

Program stále pokračuje pod názvem "Nová zelená úsporám" a podávat žádosti o dotace na plastová či hliníková okna pro rodinné a bytové domy je možné až do roku 2021 nebo do vyčerpání stanovené alokace. Více informací o programu se dozvíte ZDE.

NAŠI PARTNEŘI

Naše další pobočky


Slovníček pojmů plastových oken

Vybíráte plastová okna a nevíte, co různé pojmy a hodnoty znamenají? Připravili jsme pro Vás slovníček pojmů plastových oken, který naleztete ZDE.


Užitečné odkazy

  • Brožury - podrobné brožury plastových oken, které máme v naší nabídce 
  • Letáky - podrobné informace o plastových oknech, stabilizátoru Greenline, vchodových dveří, kování oken a dveří...
  • Firemní dokumenty - záruční podmínky a reklamační řád plastových oken, osvědčení nezávadnosti oken a dveří, certifikáty, osvědčení...
  • Prohlášení o vlastnostech 

Dotace z EU

V roce 2017 jsme dokončili rekonstrukci výrobního objektu v obci Hájov. Na tuto rekonstrukci jsme obdrželi dotaci z projektů Evropské unie - Evropský fond pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Podrobnosti k projektu naleznete zde.  

Cíl a zaměření Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost:

Cílem Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je dosažení konkurenceschopné a udržitelné ekonomiky založené na znalostech a inovacích. Pojem „konkurenceschopný“ zahrnuje schopnost místních firem prosazovat se na světových trzích a vytvářet dostatek pracovních míst. Pojem „udržitelný“ zvýrazňuje dlouhodobý horizont konkurenční schopnosti, což zahrnuje mj. i environmentální dimenzi hospodářského rozvoje.

Program je zaměřený na rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace, rozvoj podnikání a konkurence schopnosti malých a středních podniků, energetické úspory a rozvoj vysokorychlostních přístupových sítí k internetu a informačních a komunikačních technologií.

Více informací o Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost naleznete např. na Ministerstvu průmyslu a obchodu

Plastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře OstravaPlastová okna a dveře Ostrava

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Vyrábíme a montujeme plastová okna a máme skutečně širokou nabídku. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme: plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře a veškerá řešení  odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Výrobce a dodavatel - specialista na plastová okna Ostrava.

https://www.traditionrolex.com/11