ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Vnější okenní parapety

příslušenství Vnější okenní parapety

Hliníkové tažené vnější parapety

Hliníkové tažené parapety patří k vysoce kvalitním a elegantním vnějším parapetům. Vyrábějí se z hliníku metodou vysokotlaké extruze (tzv. tažený profil). Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje jejich montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled. Povrch tažených parapetů je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií, která se po montáži odstraní.

Venkovní parapety dodáváme v 5 základních barvách. Hliníkové tažené vnější parapety je možné opatřit nástřikem v jakékoliv barvě RAL. Boční plastové krytky dodáváme v barvě parapetu.

Měděné vnější parapety

Pro skutečně náročné zákazníky zajišťujeme dodávku špičkových měděných parapetů tloušťky 0,6 mm, které jsou dodávány v šíři 100 až 200 mm.

Pozinkované vnější parapety

Pozinkovaný parapet je ekonomicky nejlevnější variantou vnějších parapetů. Povrch pozinkovaného parapetu je kvůli ochraně proti mechanickému poškození opatřen plastovou fólií, která se po montáži odstraní.

Venkovní parapety dodáváme v barvě bílé a hnědé v imitaci zlatý dub. Pozinkované vnější parapety je možné opatřit nástřikem v jakékoliv barvě RAL. Boční plastové krytky dodáváme v barvě parapetu.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Školská čtvrť 354
603 460 310
frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

Revoluční 1525/6
734 578 124
nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

Wellnerova 1215/1
734 578 126
olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

Roháčova 3339/5
734 578 125
ostrava@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Vyrábíme a montujeme plastová okna a máme skutečně širokou nabídku. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky standardně zahrnujeme: plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře a veškerá řešení  odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Výrobce a dodavatel - specialista na plastová okna Ostrava.